Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

“Били знайомого і знімали на відео…” Жорстокий випадок у Тернополі

Деталі прикрого інциденту, що стався в Тернополі, повідомив начальник Головного управління Нацполіції в Тернопільській області Сергій Зюбаненко.

“За багато років роботи в поліції я бачив різне, але з такою підлітковою жорстокістю зустрічаюся вперше. У Тернополі двоє неповнолітніх, сімнадцятирічні хлопець та дівчина, побили свого знайомого. Усі свої дії вони знімали на відео, захоплюючись своїм вчинком, а після того, як їхня жертва втратила свідомість, його непритомне тіло винесли, як якийсь непотріб, на мороз. Чоловік всю ніч пролежав на вулиці і лише вранці його виявила прибиральниця. Потерпілий у важкому стані, – повідомив Сергій Зюбаненко.

Слідчі та оперативники Тернополя одразу встановили тих, хто так познущався з місцевого жителя, який, до слова, ще й має інвалідність із дитинства. Це – уродженці Чортківського району. Неповнолітнім уже оголосили підозру за завдані тяжкі тілесні ушкодження та залишення в небезпеці.

Дякую колегам із прокуратури й суду за чітку та неупереджену позицію і за те, що винесли справедливе рішення та взяли підозрюваних під варту без права внесення застави.
Я навіть не хочу думати, що відчувають родичі цих неповнолітніх, але для себе я розумію, що жорстокість у дітей – це не провина вчителів чи друзів, а недогляд батьків, бо від виховання та стосунків в сім’ях залежить й те, якими виростатимуть наші діти”.

Лежав непритомний у дворі. Тернополянин мало не замерз після побиття

“Автомобіль понівечило, а ми залишилися живі…” Капелан із Тернополя служить на передовій