Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Онлайн-заробітки: 700 тисяч гривень втратили за вихідні троє жителів Тернопільщини

Троє мешканців Тернопільщини стали жертвами онлайн-шахраїв, втративши загалом 700 тисяч гривень. Повідомлення про легкі заробітки в інтернеті, розповсюджувані через соцмережі та месенджери, привели до серйозних фінансових втрат.

Шахраї обіцяли великий прибуток за прості завдання в мережі, такі як написання коментарів, розсилання повідомлень, перегляд відео та інші примітивні завдання. Жертвам пропонували також викуповувати товари, вкладати гроші в різні фінансові схеми, а за винагороду вимагали від них внесення грошових коштів.

Поліція отримала заяви від трьох постраждалих, які разом втратили 700 тисяч гривень. Один із потерпілих, відповівши на оголошення про роботу онлайн, втратив 450 тисяч гривень. Інша постраждала втратила понад 250 тисяч гривень, а третя – майже 60 тисяч гривень.

Поліція розпочала кримінальне провадження за статтею 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Закликаючи громадян бути обережними, правоохоронці підкреслюють, що пропозиції онлайн-заробітку від невідомих осіб часто є шахрайськими схемами, і рекомендують уникається відповідей на подібні пропозиції та не передавати гроші невідомим особам.

На Тернопільщині водій на літній гумі злетів з дороги (ФОТО)

У Кременці водій автобуса збив пасажирку