Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Тернополі військові можуть безкоштовно паркуватись

Цього тижня у додатку «е-Тернопіль» став доступний новий онлайн-сервіс – можливість оплати за паркування автотранспорту у місті. Учасники бойових дій можуть користуватись послугами з паркування безкоштовно.

Про це повідомляє пресслужба Тернопільської міської ради. Водії можуть користуватись 11-ма паркувальними майданчиками у місті та здійснювати оплату з допомогою додатку «е-Тернопіль».

Також доступні паркувальні майданчики на Привокзальному майдані, 1 (біля Залізничного вокзалу) та поблизу РК «Maxim», що на вул. Білецькій, 1. Вони облаштовані автоматичними шлагбаумами. У місті оператори паркувань надають пільгу на безкоштовне паркування автотранспорту для учасників бойових дій. Для цього потрібно пред’явити посвідчення учасника бойових дій паркувальнику.

На Привокзальному майдані для зручності громадян розміщені додаткові таблички для УБД, для виїзду необхідно зателефонувати за номером +380933244647 Для безкоштовного паркування на парковці біля РК «Maxim» учасникам бойових дій необхідно зв’язатись з оператором паркування з допомогою телефона.

Потрібно відскакувати QR-код на інформаційний таблиці (розміщена на майданчику) та вибрати з переліку необхідне. Також для безкоштовного користування парковкою можна звертатись за телефонами: 098 777 12 37 067 351 41 01. Нагадаємо, ми писали про те, що тепер оплатити за паркування в обласному центрі можна у додатку “е-Тернопіль”.

У центрі Тернополя не буде газу

Сергій Токарєв: український Roosh Ventures інвестував у стартап Rollstack, який підняв Seed-раунд на $1,9 млн