Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Тернополі серйозно взялися за валютників

Громадян, які здійснюють незаконні валютні операції з обміну грошей, продовжують виявляти тернопільські правоохоронці. Боротьба з валютниками є одним із пріоритетних напрямків роботи поліції.

Про це повідомив під час пресконференції  начальник Головного управління Нацполіції області Сергій Зюбаненко, пише “Терен”.

Всі помітили, що я відразу звернув увагу відразу на боротьбу з валютниками після свого призначення. Це пережитки 90-х. В цій ситуації є ризики, що громадян такі люди можуть ошукати.  Також страждає і економіка нашої країни, оскільки валютники не платять податки. Саме тому ми цим питанням почали займатися, – каже він.

За три місяці у Тернополі було складено безліч адміністративних протоколів на незаконних валютників, додає Сергій Зюбаненко. Також поліціянтам вдалося закрити кілька незаконно встановлених будок, в яких здійснювалися операції з обміну грошей.

Добре було б, якби біля кожного валютника ми поставили поліціянта, але є й інші завдання. Я вас запевняю, що ми будемо боротися з цим та не перестанемо. Це ганебне явище. Якщо ми хочемо в Європу, то цього треба позбавлятися, – зазначає очільник поліції Тернопільщини. 

У поліції нагадують, продаж іноземної валюти з рук – адміністративно каране правопорушення. При цьому відповідальність несе як особа, яка здійснює такі операції, так і той, хто купує валюту.

Пили алкоголь в громадських місцях: на Тернопільщині оштрафували 12 людей

У Тернополі на «Дружбі» буде нова церква (ФОТО)