Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

З’явився графік погодинного відключення світла на Тернопільщині

Графік погодинного відключення електричної енергії в Тернопільській області з 18 по 24 вересня оприлюднили на сайті ВАТ «Тернопільобленерго».

Даний графік розроблено ВАТ «Тернопільобленерго» з метою стабілізації забезпечення електропостачання споживачів Тернопільської області та застосовується для дотримання доведених НЕК «Укренерго» лімітів споживання електричної енергії для Тернопільської області з метою збалансування енергосистеми України. У разі гострої необхідності, ВАТ «Тернопільобленерго» буде застосовувати вимкнення електропостачання споживачів Тернопільської області і в поза зазначені години вказані у цьому графіку. – пояснили енергетики.

У разі відсутності потреби, у зазначені години вимкнення електропостачання споживачів застосовувати не будуть. Під час повітряної тривоги, працівники компанії не можуть перебувати на енергооб’єктах, це теж може збільшити перерву в електропостачанні. Якщо вулиця повторюється в обох групах це означає, що відключення буде стосуватись різних будинків однієї вулиці.

Пеpеглянути дo якoї гpупи увiйшoв вaш нaселений пункт, aбo вулиця мoжнaнa сaйтi ВАТ “Теpнoпiльoбленеpгo”.

Нічна пожежа на Микулинецькій: знову горіло підприємство по виробництву пінопласту

На Сумщині обірвалося життя сержанта з Чорткова Володимира Ципенди (ФОТО)