Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Товстенській селищній раді незаконно виплатили премії на понад мільйон гривень

За зверненням жителів Товстенської громади, у Товстенській селищній раді провели ревізію. Аудитори виявили понад мільйон гривень втрат. Як повідомили в Управлінні Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області, селищна рада, яку очолює Іван Проданик від партії «Європейська Солідарність», виплачувала працівникам відділу бухгалтерського обліку та звітності надбавки та доплати в розмірах, що перевищують норми, передбачені законодавством.

«Також працівникам здійснювалися зайві нарахування та доплати до мінімальної заробітної плати та незаконно нараховувалися премії з різних причин, відпускні та компенсації за невикористану відпустку. Виявлено факт нарахування керівнику структурного підрозділу не передбаченої законодавством доплати за розширення зони обслуговування та за виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника та інших непередбачених доплат. Загальна сума порушень з оплати праці разом із ЄСВ становить860 тисяч гривень», — йдеться у повідомленні.

Під час ревізії також встановили, що протягом 2019–2020 років частину коштів батьківської плати за харчування дітей в садочках не скеровували на придбання продуктів харчування, а акумулювали на спецрахунку. Натомість продукти купували за кошти загального фонду бюджету громади.

“Також селищною радою внесено зміни до істотних умов договору на закупівлю природного газу шляхом укладання додаткових угод, але без наявності документів, що підтверджують коливання ціни природного газу на ринку. Зазначене призвело до недоотримання активів (природного газу) та зайвих витрат бюджетних коштів. Крім того, встановлено недоотримання селищним бюджетом коштів та понаднормове списання паливно-мастильних матеріалів”, — додали у Держаудитслужбі в Чернівецькій області.

Завдяки заходам, вжитим під час ревізії та після її завершення, 636,7 тис. гривень втрат відшкодували.

Загинув ще навесні: на Тернопільщині поховають Героя (ФОТО)

Грав у футбол і стало погано: у Тернополі на спортивному майданчику помер чоловік (ФОТО, ВІДЕО)