Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

“Поставили на ноги після важкої травми”. Тернопільські лікарі допомогли захиснику

Нейрохірурги Тернопільської обласної клінічної психоневрологічної лікарні допомогли стати на ноги захиснику із Херсонщини, який майже півтора року не ходив через поранення.

“Захисник з херсонщини Микола Хісамутдінов, на операцію якому ми збирали кошти протягом липня-серпня, нарешті ходить самостійно! І це після того, як майже 1,5 року він пересувався на милицях з нестерпним болем через пошкодження хребта внаслідок мінно-вибухової травми, – йдеться в дописі Благодійний Фонд «Ладижин- Наш Дім».
“Я думав, що вже ніколи не позбудусь милиць. Що це-назавжди. Але коли зробив перші кроки після операції, зрозумів, що лікарі зробили диво”, – розповідає захисник.

“Диво” для Миколи зробили лікарі – нейрохірурги Тернопільської психоневрологічної лікарні Олексій Леонтьєв та Олександр Журавльов. Саме в їхньому відділенні була замінена металоконструкція на хребті чоловіка, що й дозволило воїну нарешті стати на ноги. До речі, ці лікарі теж з Херсонщини, тож, по суті, Миколу врятували земляки. Причетні вони й до отримання металоконструкції. Саме ці лікарі знайшли міжнародний благодійний фонд, який безкоштовно надав захиснику необхідний імплант”.

Волонтерка Юлія Коломієць зустрілася з захисником, аби дізнатися про стан його здоров’я: “Я дякую Вам за те, що, не шкодуючи здоров’я, захищали Україну. І оскільки імплант був наданий вам безкоштовно, всі зібрані кошти будуть переведені на ваш рахунок, аби ви могли придбати необхідні ліки та оплатити проходження реабілітації після операції”.

Попереду в Миколи – тривалий період відновлення. Та не дивлячись на це, він прагне знов допомагати фронту, на цей раз – у якості волонтера.

“Служити я вже не зможу, але й сидіти склавши руки не буду. Хочу допомагати волонтерам доставляти необхідне на передову”, – каже він.

Жінка з Чорткова пошила більше сотні стягів України

Залужний нагородив водія «швидкої» із Тернополя почесною відзнакою