Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Чорткові показують людей, які засмічують місто (ФОТО)

У Чорткові у міській раді застерігають, що викладати будуть світлини усіх, хто засмічує місто і викидає побутові відходи у невстановленому місці.

КП «Чортківський комбінат комунальних підприємств», який надає послуги із збору твердих побутових відходів у нашій громаді, нещодавно повідомляв, що з 1 вересня заберуть загальні сміттєві контейнери із вулиць Зелена та Сонячна. Надалі підприємство обслуговуватиме лише індивідуальні сміттєві контейнери.

Не встигли комунальники забрати загальні баки, як знайшлись особи, для яких поняття колективної відповідальності, відчуття любові до рідного міста, поваги до країни, у якій живеш та за незалежність якої на фронті проливають кров найкращі сини та доньки – чужі. Інакше пояснити це неможливо.

“По вул. Сонячна, по вул. Зелена, поблизу «Тарко» – де тільки не знаходять сміття працівники комунальних служб. А ми нагадуємо, що у Чорткові встановлено близько сотні камер відеонагляду, тож кожен такий «героїчний» вчинок – не пройде повз”, – йдеться у повідомленні.
  

У центрі Тернополя переносять зупинку: подробиці

На Крушельницької посеред дороги загорівся автомобіль (ФОТО)