Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

“Пережила не одну війну…” На Тернопільщині привітали 100-річну ювілярку

17 вересня відзначила 100-річчя від дня народження мешканка с.Боричівка Теребовлянської громади Парасковія Михайлівна Воробель. Довгожительку привітали рідні та представники місцевої влади.

Народилася пані Парасковія у селі Теплиці в Польщі. У 1947 році її з сім’єю примусово переселили на територію України.Секретом свого довголіття Парасковія Воробель вважає працю. Все життя жінка поралася по господарству і навіть тепер самостійно доглядає за хатою, обійстям. Живе ювілярка з дочкою та внуками, а от чоловіка поховала. Загалом же Парасковія Михайлівна має двох внуків, чотири правнуки та одного праправнука, – повідомили у Теребовлянській міській раді.

Навідалися з квітами і щирими побажаннями до ювілярки Теребовлянський міський голова Олег Продан, заступниця міського голови Лілія Лотиш, настоятель храму святого Миколая (м.Теребовля) о.Петро Пастух, депутат Теребовлянської міської ради Надія Вишневська та діловод села Іванна Нагірна.

«Зустріч справила незабутнє враження. Парасковія Михайлівна – жвава, при пам’яті, радісно спілкувалася з нами, поділилася спогадами про своє життя та почастувала святковим тортом», – розповів міський голова.

 

Усе життя був без головного документа: на Тернопільщині чоловік вперше отримав паспорт у 69 років

У Тернополі пропав 17-річний хлопець із Луганщини (ФОТО)