Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

На Чортківщині молода жінка втратила понад 10000 грн: що сталося

Шахраю вдалося обдурити жительку Чортківського району та вивести з її кишень понад 10 тисяч гривень. Шахраї застосували відточений план, вдаючи себе родичами потенційної жертви.

Цього разу жертвою стала 32-річна жителька Чортківського району, яка потрапила в майстерну підступів в месенджері. Однієї ночі вона отримала сповіщення від свого “родича” про те, що останньому негайно потрібні гроші для невідкладних медичних витрат. Шахраї стверджували, що кошти потрібно переказати на банківську картку. Заради рятування “родича” жінка вірила і надіслала 7500 гривень. Зранку вона знову отримала повідомлення, прохання надати ще 2 тисячі гривень, і вона погодилася.

Але через деякий час жінка отримала дзвінок від свого справжнього родича, який розповів, що його обліковий запис в месенджері був вкрадений, і він нічого не просив.

Поліція вже розпочала кримінальне розслідування за статтею 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Проводяться спеціальні заходи для встановлення особи зловмисника.

Людей застерігають від подібних шахраїв: якщо вам пропонують гроші для “рятування” родича через месенджер і вас просять переказати гроші на картку, будьте обачні. Завжди перевіряйте інформацію особисто або через рідних, перш ніж виконувати такі операції.

Якщо ви стали жертвою шахраїв, не зволікайте, негайно звертайтеся до поліції за номером 102.

На Харківщині у бою за Україну поклав молоде життя Герой з Чортківщини Євгеній Казюк (ФОТО)

У Тернополі неповнолітній п’яний водій на “Ауді” тікав від поліції (ФОТО)