Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

“ТатоХаб” у Тернополі: панельна дискусія і пікнік на природі

У Тернополі учасники спільноти “ТатоХаб” в останні вихідні літа провела родинний пікнік. Проєкт реалізують для залучення татів до виховання дітей.

“В останні вихідні літа ми вирушили відпочивати до окраси Тернополя, спокійного плеса ставу. Дітвора засмагала, будувала замки та фортеці з піску, разом з батьками навчалась плавати, а ще всі були учасниками різноманітних ігор на свіжому повітрі. Окрім розваг, в цей день з усіма учасниками заходу спілкувався наш психолог. Основна тема панельної дискусії “Психосоматика у дітей”.

“Психосоматика включає взаємозв’язок між психічними станами та фізичним здоров’ям. У дітей цей взаємозв’язок може бути особливо помітним, оскільки їх емоції та стреси можуть впливати на фізичний стан. Наприклад, стрес або тривожність можуть призвести до скарг на біль у животі або головній болі. Важливо слідкувати за психічним і фізичним здоров’ям дитини та, за необхідності, звертатися до фахівця, такого як педіатр чи психолог, – розповідав психолог проєкту Володимир Рабінчук.

У ході розмови батьки змогли поділитись своїми сумнівами і проблемними ситуаціями. Також завдяки порадам психолога і пропрацюванню ситуативних завдань батькам вдалося краще зрозуміти власну дитину і себе. Ну і звісно, який же пікнік без незмінних атрибутів: вогнища, печеної картоплі, шашлику, ковбасок-гриль? Після насиченого подіями та емоціями дня, усі радо куштували страви, які приготували для нас татусі.

На війні загинув син священника з Тернопільщини

“Віддав найцінніше – життя”. На Запоріжжі загинув Герой із Тернопільщини