Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Тернополі правоохоронці взялися за валютників: подробиці (ВІДЕО)

Профілактичне відпрацювання провели в Тернополі 2 серпня правоохоронці. Мета таких заходів – забезпечення правопорядку та безпеки громадян.

Про це повідомляють у відділі комунікації Національної поліції Тернопільської області.

Правоохоронці спрямували свої зусилля передусім на профілактику скоєння порушень адміністративного законодавства, зокрема звернули увагу на припинення незаконних валютних операцій.

За результатами таких перевірок поліцейські виявили чотирьох жителів Тернопільської громади, які пропонували перехожим іноземну валюту на обмін. На них, а також на громадян, які міняли у них гроші, склали 8 протоколів згідно зі статтею 162 КУпАП (Порушення правил про валютні операції). Вилучили працівники поліції і грошові кошти, отримані за рахунок таких незаконних дій.

Незаконний обмін валюти або так звані «валютчики» – це ще одне проблема, з якою до мене звернулися мешканці міста. Продаж іноземної валюти з рук – адміністративно каране правопорушення. При цьому відповідальність несе як особа, яка здійснює такі операції, так і той, хто купує валюту. Тому я ініціював відпрацювання, на яких поліцейські виявляли людей, котрі здійснювали незаконні валютні операції, – каже тимчасовий виконувач обов’язків начальника Нацполіції області Сергій Зюбаненко.

Превентивні рейди на території міста та області триватимуть й надалі.

Тернопіль плаче: на Сумщині помер Олексій Ничик

“Мені байдуже на Каховку і на трагедії щодня” співак з Тернопільщини втік в Європу (ФОТО)