Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У громаді на Тернопільщині заборонили гучну музику

На засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Чортківської міської територіальної громади ухвалили рішення про заборону гучної музики на території громади на час дії воєнного стану. Виключення становитимуть заходи, проведення яких погодила Тернопільська обласна військова адміністрація.

Про це повідомили у Чортківській міській раді.
“Відповідно до рішення, заборонено гучну музику, гучні співи, трансляції розважальної музики з використанням звуковідтворювальної апаратури, користування іншими гучномовними установками. У громадських місцях слід дотримуватись тиші. Також комісія рекомендувала Чортківському районному ВП ГУНП в Тернопільській області:
здійснювати постійний контроль за дотриманням даного рішення у межах власних повноважень;
вживати передбачені законодавством України заходи до суб’єктів господарювання та жителів Чортківської громади, які порушують встановлену цим рішенням заборону щодо додержання тиші в громадських місцях, гучного співу, трансляції розважальної музики з використанням звуковідтворювальної апаратури, користування іншими гучномовними установками”, – йдеться в повідомленні.

Молодь з інвалідністю відвідала лавандове поле біля Тернополя

Попри війну з Тернополя їздять пасажирські автобуси до Москви