Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Тернопільщина друга в Україні за забезпеченням укриттів в освітніх закладах

96,4% всіх навчальних закладів в області забезпечені укриттями. Відтак, за цим показником Тернопілля – друге в Україні.

Про це заявив під час брифінгу голова Тернопільської ОВА Володимир Труш.

«Зараз ми їх модернізуємо, приводимо в кращий стан, адже минуло річ це робилося поспіхом. Крім того, почали діяти нові вимоги – ці будівельні норми «виписані кров’ю», тому зараз нові укриття вже будуватимуться з моноліту, бетону для кращого захисту громадян», – підкреслив Володимир Труш.

Він також зауважив, що зараз, у літній період, ті укриття, які діють у школах є доступними кожному і при оголошенні повітряної тривоги вони обов’язково мають бути відчиненими. Однак під час навчального року – вони діятимуть лише для школярів та працівників навчального закладу, під кількість яких воно було розраховане.

«Підготовка навчального процесу в освітніх закладах області триває. Нарізі є чотири з них, які будуть навчатись в режимі офлайн – вони пройшли відповідні перевірки та було прийнято рішення допустити їх до навчального процесу. Два заклади будуть навчатися у змішаній формі – на це є ряд факторів, які передували цьому, в першу чергу – невідповідність умов укриття для великої кількості людей», – додав очільник області.

Джерело.

Неподалік місця, де стояли блокпости житель Почаєва знайшов гранати

Заборонили заплановану ходу прихильників УПЦ на території Тернопільщини (ВІДЕО)