Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

“Скільки їх є, а скільки ще буде…” На Тернопільщині зібрались на прощу рідні загиблих Героїв

7 серпня в селі Лішня на Кременеччині відбулася Всеукраїнська проща родин полеглих на російсько-українській війні бійців.

Молитва об’єднала понад тисячу рідних захисників України з 12 областей у каплиці-пантеоні, побудованій поблизу цілющого джерела на честь святої праведної Анни. У пантеоні встановлено гранітні плити з викарбуваними іменами воїнів, що віддали життя за Україну, щоб ці імена навіки залишалися на скрижалях нашої історії, у пам’яті і серцях небайдужих.

“Скільки їх є, а скільки ще буде?! Кривава війна продовжує збирати свої страшні жнива… Від болю під час літургії плакало нині разом із рідними небо, а під час вичитування священнослужителями імен воїнів дощило, і над храмом та прочанами пролетіли лелеки. «Ніби душі наших героїв…», – втішалися зболені серця їхніх рідних. Після завершення молитви до пам’ятного знака загиблим було покладено квіти та лампадки пам’яті. А ще замайоріли на славу воїнів синьо-жовті прапорці з написаними на них іменами. Вічна слава та світла пам’ять нашим Героям!” – йдеться в дописі Сектора Міністерства у справах ветеранів у Тернопільській області.

Потерпілий помер у лікарні: на Тернопільщині шукають свідків трагічної ДТП

На Тернопільщині знайшли тіло 19-річного хлопця, який зник у річці