Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Молодь із Тернополя зустрілася з Папою Франциском у Португалії

Українська молодь із УГКЦ та РКЦ мала особисту аудієнцію у Святішого Отця Пари Франциска в Португалії, де триває святкування Всесвітнього дня молоді.

Під час особистих слухань з Папою Франциском українська молодь, яка прибула до JMJ в Лісабоні разом із заступником голови Патріаршої комісії у справах молоді Української Греко-Католицької Церкви Rотцем Романом Демушем, розказувала про свої рани, про свої жалі, про війну в Україні. Українці подарували Папі український прапор з підписами українських Захисників, пучок української пшениці, хліба і води зі святині – Зарваниця, який був відправлений постраждалим через знищення ворогом Каховського водосховища.

У делегації була священнича сімʼя. Пані Ірина Більська передала Папі уламки ракет, які впали на подвірʼя церкви у Бериславі (Херсонщина), і розповіла, що їхній храм став пристановщем для кількох тисяч людей. Також наголосила на тому, як страждають українські сімʼї, які через війну не мають можливості бути разом.

“Зустріч була дуже емоційною. Папа уважно слухав і вдивлявся, втирав сльози української молоді, яка прийшла розповісти йому правду про війну, про те, що росія руйнує життя в Україні. Папа Франциск дуже коротко говорив, запевняючи в своїй молитві за Україну. Також Святіший Отець попросив у молоді вибачення за свою неспроможність зробити щось більше, наголошуючи, що зло дуже жорстоке”, — зазначив учасник цієї зустрічі, заступник голови Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ отець Роман Демуш.

Знову біль: на Козівщині попрощалися із гідним сином України (ФОТО)

У Чорткові в готелі незаконно проживав 54-річний громадянин Китаю (ФОТО)