Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Діти з Тернопільщини продавали яблука, щоб допомогти ЗСУ

Дивовижний вчинок дітей з Іванівки Іванівської громади вражає до глибини душі. Максимко, Матвійко і їхня подружка Веронічка нарвали яблук і пішли селом продавати фрукти, щоб зібрати кошти для ЗСУ. Це була самостійна ініціатива дітей. Дорослі здивувалися, коли маленькі волонтери принесли жменю грошей і попросили передати на потреби захисників, –  пише “НОВА…”.

Максимко і Матвійко — онуки голови благодійного фонду «Чесна Україна» Люби Солтис із Плебанівки Теребовлянської громади. Волонтерка з однодумцями доправляє допомогу нашим захисникам у гарячі точки від 2014-го року. Її онуки постійно чують вдома про війну, про необхідність підтримувати воїнів, щоб Україна перемогла, тож вирішили також долучитися.

«Максимко, Матвійко і Веронічка придумали свій спосіб допомогти воїнам. Коли мені принесли гроші, я розплакалася. Діти не думають про морозиво чи цукерки, не думають про розваги, а думають про захисників. Зібрали 527 гривень 50 копійок! Дякую мешканцям Іванівки, які підтримали діточок і купили яблука. Надзвичайно цінна кожна копійка з цього щирого дитячого збору! Нехай Господь віддячить кожному, хто допомагає і вірить у перемогу!»

До 28 червня: у Україні збільшили тривалість навчального року для школярів

Сума збитків понад 330000 грн: у Тернополі студент здійснив 28 шахрайств