Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Дітей військових звільнено від оплати за навчання у мистецьких школах Тернополя

Дітей військовослужбовців звільнено від оплати за навчання у мистецьких школах Тернополя. На засіданні виконавчого комітету, враховуючи клопотання директорів Тернопільської музичної школи №1 імені Василя Барвінського, Тернопільської музичної школи №2 імені Михайла Вербицького, Тернопільської художньої школи імені Михайла Бойчука, прийнято рішення та погоджено батьківську плату за навчання у мистецьких школах.

Як повідомили у міській раді, з 1 вересня щомісячна плата за навчання дітей становитиме:

у Тернопільській музичній школі №1 імені Василя Барвінського, Тернопільській музичній школі №2 імені Михайла Вербицького від 200 до 480 грн в залежності від музичного інструмента, на якому дитина буде навчатися грі;
у Тернопільській художній школі імені Михайла Бойчука: – відділ «Образотворче мистецтво» – 330 грн та відділ «Художнє оздоблення текстилю» – 330 грн.
Звільняються від оплати за навчання наступні категорії:

– діти, батьки яких загинули під час участі в АТО, ООС;

– діти, загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, які брали безпосередню участь у здійсненні заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України;

– діти, батьки яких є учасниками бойових дій на території проведення АТО, ООС, бойових дій під час військової агресії російської федерації проти України.

– діти, батьки яких отримали інвалідність під час участі в АТО, ООС та під час безпосередньої участі у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України;

– діти-сироти, діти позбавлених батьківського піклування;

– діти з інвалідністю;

– діти із малозабезпечених сімей;

– діти із багатодітних сімей;

– діти з числа внутрішньо переміщених осіб чи дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.

Також погоджено батьківську плату в розмірі 50% для учнів, офіційно зареєстрованим місцем проживання яких є Тернопільська міська територіальна громада та населені пункти, які приймуть рішення щодо входження до Тернопільської міської територіальної громади, а саме:

– найбільш талановитих дітей (2% від загальної кількості учнів);

– дітей батьків, які є особами з інвалідністю.

По батьківській платі надається лише одна пільга.

На колінах й зі сльозами на очах: на Тернопільщині попрощалися з загиблим Героєм

Приїхав із Польщі захищати рідну землю