Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

На Тернопільщині жінка думала, що познайомилась в інтернеті із порядним європейцем, а то шахрай

Фото ілюстративне

Знайомство в мережі Інтернет завершилося втратою коштів. Невідомому пройдисвіту повірила мешканка Тернопільського району.

Жінка в Інтернеті завела знайомство з іноземцем. «Європеєць» справив враження порядного і заможного чоловіка із серйозними намірами. Розповідав про померлу дружину та вже дорослих дітей. Потерпіла навіть не здогадувалася, що спілкується з банальним пройдисвітом, мета якого – її гроші.

В честь дня народження залицяльник захотів надіслати їй подарунок. Запевнив, що хоче аби жінка витратила чималу суму яка буде в посилці на себе та відпочинок. Жителка району раділа і чекала доставки.

Невдовзі краянка отримала дзвінки, нібито з і служби доставки та митниці про цінний вантаж. Перевезення та митний збір вартували чимало – майже 2 тисячі доларів. Однак жінка вірила, що в посилці коштів більше, тож використала усі заощадження та навіть кредитні кошти, аби забрати бандероль.

Подарунку потерпіла так і не дочекалася, натомість отримала лише борги та відкриття кримінального провадження за статтею 190 ККУ – шахрайство.

Подібна афера не нова. Насправді шахраї діють на території України, ніякого нареченого із США чи Європи не існує, та й посилки з-за кордону транспортуються та сплачують іншим способом.

Щоб не стати наступною жертвою шахраїв, поліцейські застерігають громадян не перераховувати гроші невідомим. Чимала передоплата, яку вимагають пройдисвіти за посилки, оформлення документів на виїзд, або ж банально просять на лікування, уже є тривожним сигналом, що вас намагаються обдурити. Особливо безглуздо висилати гроші іноземцю, якого ви ніколи в очі не бачили.

Спілкування не повинно переходити з простого листування до перерахування коштів, передачі персональних даних, документів та іншої інформації, якою зможуть скористатися шахраї.

Пам’ятайте, що дешевий сир буває тільки в мишоловці, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

На війні загинув Герой з Великогаївської громади Юрій Антонюк (ФОТО)

На війні загинув морпіх з Тернопільщини Василь Курніцький (ФОТО)