Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Володимир Болєщук відвідав один з провідних реабілітаційних медзакладів Тернопільщини

З метою контролю якості медичного обслуговування, Володимир Болєщук – перший заступник голови Тернопільської облради, ініціює питання створення спостережних рад при комунальних медичних закладах області. Такі ради мають стати дієвим інструментом контролю ефективності роботи медичного закладу та якістю надання медичних послуг пацієнтам.

Володимир Болєщук відвідав одну з головних лікарень реабілітації на Тернопільщині та в ході робочого візиту обговорив з головним лікарем проблемні питання та пропозиції щодо вдосконалення якості надання медичних послуг.

«Для нас важливо, щоб в обласних комунальних закладах надавались якісні медичні послуги. Також важливо здійснювати контроль за наданням якісних медичних послуг. Для цього я подав пропозиції на сесію Тернопільської обласної ради щодо створення у кожному медичному закладі обласної комунальної власності спостережних рад, куди ввійдуть представники громадськості для того, щоб вони могли здійснювати контроль за наданням якістю медичних послуг»,- сказав Володимир Болєщук, перший заступник голови Тернопільської обласної ради.

Впродовж останніх років у лікарні зробили ремонт приміщень, закупили нове обладнання та покращили територію навколо медзакладу.

Зараз у лікарні відновлюють своє здоров’я понад 200 пацієнтів. Серед них і військовослужбовці, які проходять реабілітацію після травм. Одним із бійців, які проходять тут реабілітацію є Іван. Воює чоловік від початку повномасштабного вторгнення, однак після поранення ноги на Запорізькому напрямку лікується у лікарні.

«Відношення тут добре, їсти приносять в палату. Палата на 3 людей, всі військовослужбовці. Побутові умови теж дуже хороші. Каву можна собі робити у будь-який час. Завжди питають чи щось потрібно, медикаменти дістають, які необхідні»,- сказав Іван.

Пацієнти можливістю проходити тут реабілітацію дуже задоволені. Кажуть, приїжджають сюди кожен раз із радістю і знають, що їм допоможуть незважаючи на складність травм.

Росія вночі атакувала Київ іранськими дронами-камікадзе: є загиблі (ФОТО)

У Збаражі пропав пенсіонер: розшук (ФОТО)