Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Росіяни розстріляли у Чорному морі корвет “Тернопіль”

Росіяни перетворили український корвет “Тернопіль”, який захопили ще в 2014-ому році, на плавучу мішень і розстріляли його.

“Корвет МВС України Тернопіль було знищено під час навчань Чорноморського флоту 20 липня у північно-західній частині Чорного моря, – йдеться у повідомленні російських ЗМІ.

Журналіст Андрій Цаплієнко прокоментував подію:

“Рашисти розстріляли український корвет “Тернопіль”. Сталося це під час ракетних навчань та стрільб окупантів у Чорному морі. “Тернопіль”, який захопили в 2014 році, вирішили перетворити на плавучу мішень. Командир Максим Ємельяненко був єдиним членом екіпажу корабля, який зрадив присязі. Як тобі, тварь, там в Криму, рудименти совісті нічого не сигналять?”

Раніше повідомлялося, що флот РФ відпрацював на навчаннях морську блокаду України. Міноборони РФ раніше заявило, що з 20 липня всі судна, які прямують в акваторії Чорного моря до портів України, “розглядатимуться як потенційні перевізники вантажів військового призначення”. При цьому країни, чиї прапори будуть на кораблях, вважатимуться залученими до “українського конфлікту” на боці Києва.

Велике горе: на фронті загинув житель села Дичків Юрій Кріса (ФОТО)

На Чортківщині у чоловіка вилучили карабін “Мосін” (ФОТО)