Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

«Переможемо разом»: до Тернополя приїхали байкери з Литви (ФОТО)

Литовські парламентарі на мотоциклах приїхали до Тернополя. Вони організували байкерський пробіг «Переможемо разом». Розпочали його з Волині, вже були у Володимирі, Дубно, Луцьку. Після Тернополя поїдуть у Львів.

Про це розповів віцеспікер Сеймасу Литовської Республіки Паулюс Саударгас, пише Суспільне.

За його словами, планують охопити весь захід України.

Паулюс Саударгас, віцеспікер Сеймасу Литовської Республіки. Фото: Суспільне Тернопіль

Мета нашого приїзду показати, що життя продовжується і життя на цій території існує. Такі моменти, як культура, освіта, медицина, охорона здоров’я повинні далі працювати. Якщо закинути це все, то далі буде важко відновитись. Адже, коли економіка працює, то можлива підтримка бійців на лінії фронту. Це може бути внутрішня підтримка країни, не тільки зовнішня.

Байки, на яких приїхали литовські парламентарі. Фото: Суспільне Тернопіль

Представники тернопільської влади подякували Литві за підтримку України. Паулюс Саударгас розповів про майбутні плани співпраці.

Литва набагато менша країна, ніж Україна. Можливо, для кращого партнерства ми оберемо один район, наприклад, Волинь для більшої підтримки і більшого партнерства.

Під час зустрічі з представниками Тернопільської міської ради. Фото: Суспільне Тернопіль

Представник Литовського консульства в Тернополі Ярослав Візняк каже, що такі акції є важливими для українців, адже Литва з перших днів повномасштабного вторгнення підтримує Україну.

Перша ініціатива – показати, наскільки Литва підтримує Україну. Це є ініціатива Європи, оскільки Литва є членом Євросоюзу. Побратими наші, які нас підтримують в різних напрямках. Тому ми тільки гостей зустрічаємо. Це була ініціатива зі сторони Верховної ради та зі сторони Сейму Литви, – каже він.

Віцеспікер Сеймасу розповідає, що в парламенті їх є п’ятеро, хто їздить на мотоциклах. Саме тому обрали цей вид транспорту для пробігу «Переможемо разом».

Хочемо показати, що байком можливо їхати по території України, що це є безпечно на заході Україні, що люди живуть тут нормальним життям, і це можливо здійснити. Мої особисті відчуття: люди мають надію на перемогу, зараз більше посмішок на обличчях у людей. Так, жертви є, багато невинних людей гине на фронті. Це діти і молоді чоловіки. Але все ж таки надія на перемогу є. Ми бачимо, що люди почали жити перемогою.

Читайте також: У Тернополі покарали “прихильників форсажу” (ВІДЕО)

Фішингові посилання: жителька Кременеччини втратила 18600 грн

Вважався зниклим безвісти: на війні загинув морський піхотинець Олександр Хвала з Чорткова (ФОТО)