Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

На Тернопільщині ремонтують другий за довжиною шляхопровід (ФОТО)

Поблизу села Великий Глибочок під Тернополем дорожники проводять аварійні роботи на шляхопроводі через залізницю.

Про це повідомили на сторінці Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області.

Лaгодимо другий зa довжиною шляхопровід у Тернопільській облaсті. 109-метровa спорудa розтaшовaнa поблизу селa Великий Глибочок і є склaдовою дороги Р-41 Обхід Тернополя, – йдеться у повідомленні.

За понад 40 років експлуатації залізобетонний шляхопровід набув 4 дискретного стану (обмежено працездатний). Через загрозу руйнування споруди на стратегічній дорозі Уряд виділив фінансування на його невідкладний ремонт.

Це важливо, адже траса Р-41 примикає до головних транспортних коридорів Тернопільської області: М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече, М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська і М-30 Стрий – Ізварине. Під час повномасштабної війни кількість транзитного транспорту на Р-41 значно зросла, а відповідно навантаження на шляхопровід.

Зараз проводимо демонтаж зруйнованих елементів, ремонт ригелів та влаштування монолітних упорів насипу крайніх опор шляхопроводу, – уточнюють у Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області. – Просимо водіїв бути особливо уважними на ділянці та дотримуватись вимог тимчасових дорожніх знаків.

На Тернопільщині люди збирали гриби і виявили боєприпаси

На Тернопільщині учень 10 класу на мотоциклі зіткнувся із вантажівкою (ФОТО)