Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

За ніч зібрали кошти на 16 тисяч пляшок води із Зарваниці для мешканців Херсонщини

Священник із Тернополя отець Роман Демуш ініціював збір коштів на закупівлю бутильованої води для мешканців затопленої росіянами Херсонщини. За одну ніч вдалося зібрати на 16 000 пляшок води. Фури вже поїхали на південь нашої країни.

“У час, коли бачимо величезну жертовність воїнів, волонтерів і всіх людей, які готові в час болю і жаху прийти на допомогу, підтримка ініціативи в межах екопросвітницького проєкту “СпоЖити” Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ стала ще одним свідченням, як на практиці реалізовується Божа заповідь «Любіть ближнього свого, як самого себе», – пише “Дивен Світ”.

Лише за одну ніч, відколи заступник голови ПКуСМ отець Роман Демуш у своєму блозі закликав об’єднатися, щоб допомогти людям у Херсоні, які постраждали від потопу через вороже знищення Каховської ГЕС, вдалося зібрати кошти на 16 000 пляшок води. Її вже сьогодні встигли відправити до Херсона, де через парафію УГКЦ роздаватимуть тим, хто має потребу в цій допомозі.

Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк) благословив вантаж та водіїв на щасливу дорогу.

― Ми дуже раді, що так багато людей доброї волі відгукнулися на наш запит. Особливо тішить, що до нашої ініціативи доєдналася молодь, адже саме від її свідомості залежить, яким буде майбутнє нашої держави. Це ще раз підкреслює міць нашого суспільства. Ми вдячні всім, хто підтримав цю ініціативу. Це лише перша з трьох фур, яку відправлять у Херсон! ― наголосив отець Роман Демуш.

Воду закупили в ТОВ «Агроком», яке діє при Марійському Духовному Центрі «Зарваниця». А також, завдяки небайдужим людям, вже зібрано кошти на ще дві фури води”.

Тварин із затопленої Херсонщини рятують на Тернопільщині

Ранішня аварія у Тернополі: зіткнулися вантажівка і легківка, рух ускладнений (ФОТО)