Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Тернополі робоча група обстежила 304 укриття: є непридатні

Упродовж минулого тижня робоча група оглянула 304 захисних споруди цивільного захисту (будівлі, споруди, приміщення). За результатами обстежень з них не придатні – 20 об’єктів. Укриття, які закриті або до яких є зауваження, перевірять повторно, після чого приймуть відповідні заходи.

Про цеповідомилив Тернопільській міській раді.

У Тернополі робоча група, яка перевіряє об’єкти фонду захисних споруд цивільного захисту Тернопільської міської територіальної громади, працює із 3 червня. Її створили на засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській міській раді.

До складу робочої групи увійшли працівники міської ради, представники служби надзвичайних ситуацій та поліції, які під час кожної перевірки надають рекомендації балансоутримувачам щодо стану укриттів.

У міській раді звертають увагу, що укриття та сховища у лікувальних закладах доступні лише для пацієнтів та персоналу медичного закладу, а укриттями у закладах торгівлі можна скористатися відповідно до їх режиму роботи. Графік роботи теж позначено на інтерактивній карті та у мобільному додатку.

Якщо ви маєте зауваження до укриттів або вони зачинені під час тривоги — надсилайте фото або відео на вайбер муніципальної інспекції за номером +38 073 015 1481 або телефонуйте 1580.

У Тернополі поховають знаного командира (ФОТО)

Радісна звістка: з полону визволили воїна з Настасова (ФОТО)