Три медалі здобули тернополяни на Чемпіонаті України з карате

Вихованці Тернопільської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1 здобули перемогу на чемпіонаті України з кіокушин БуДо карате.

Про це повідомила речниця Тернопільської міської ради Мар’яна Зварич.

Чемпіонат відбувся в Ужгороді з 26 до 27 травня. Змагалися діти, юнаки на дорослі. У чемпіонаті взяли участь 334 спортсмени із 13 областей.

Перші місця посіли двоє тернопільських спортсменів – Тарас Якимець (серед юнаків віком 16-17 років у ваговій категорії до 60 кілограмів) та Катерина Сіканович (серед жінок у ваговій категорії 65 кілограмів). Третє місце здобула Софія Сивук серед жінок у ваговій категорії 65 кілограмів. Окрім здобутих медалей, двоє дівчат були включені до складу суддівської колегії та обслуговували змагання. Тренує спортсменів Тетяна Чубата.

В Україні терміново ухвалили новий тариф на електрику: тепер населення платитиме більше