Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Сини, стримуючи сльози, хоронили батька: на Тернопільщині попрощалися з Героєм (ФОТО)

У Підволочиській громаді попрощалася із воїном 44-ї окремої артилерійської бригади ЗСУ Олегом Хомкою (Куштинця) з Богданівки.

Про це повідомили на сторінці громади у фейсбуці.

«Свою Україну любіть. Любіть її… во врем’я люте, в остатню, тяжкую мінуту за неї Господа моліть» – саме такими словами «Кобзаря» розпочав свою похоронну промову місцевий парох отець Андрій Осадчук, який провадив чин похорону.

Адже з давніх-давен українська земля була окроплена кров‘ю героїв, сьогодні ми хоронимо воїна, який своєю кров‘ю теж окропив нашу рідну землю. Над могилою, не раз втрачаючи свідомість, ридає засмучена мати, яка хоронить свою дитину, дорогого сина. Поруч стоять три сини, стримуючи сльози, хоронять свого батька, який пішов на війну, щоб захистити їх – своїх найрідніших синочків, – йдеться у повідомленні громади.

Назару, середньому сину загиблого воїна Олега, який теж зараз несе службу в ЗСУ, вручили почесну Пам‘ятну грамоту від Валерія Залужного, молодший син Дмитро прийняв з рук військових прапор, яким була вкрита домовина їхнього мужнього батька-героя.

«Не журіться, мої сини, тепер я вже в небесній варті, в небесному воїнстві буду Вас оберігати та захищати. Простіть за все та ревно моліться за мою душу» – звучало сьогодні в прощальному зверненні до синів від місцевого пароха.

У Тернополі пропала молода людина з Ланівців: розшук (ФОТО)

Витік соляної кислоти: на Тернопільщині сталася небезпечна подія (ФОТО)