Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

На Тернопільщині чоловік хотів купити автомобіль і втратив 157000 грн

Громадяни хотіли придбати іномарки, а потрапили в шахрайські пастки. Поліцейські проводять розшукові заходи.

Працівники поліції відкрили два факти шахрайств вчинених щодо краян. Аферисти пообіцяли потерпілим пригнати з-за кордону автомобілі й як наслідок привласнили їх гроші.

Пройдисвіти діяли аналогічним способом. Вони розміщували в мережі Інтернет інформацію про можливість покупки автомобілів за вигідними цінами. Обов’язкова умова – часткова передоплата за автівку та оплата послуг за оформлення всіх необхідних документів. Як тільки бажана сума надходила на їх рахунки, вони вимикали телефони та видалями дописи. Так, 35-річний заявник, позбувся майже 157 тисяч гривень, а інший – 30 тисяч гривень. За допомогою вони звернулися до правоохоронців.

Відомості про події внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відповідно до статті 190 Кримінального кодексу України.

Працівники поліції звертають до мешканців краю з проханням здійснювати подібного роду правочини в перевірених торгових представників. Адже знайшовши в мережі Інтернет дописи про продаж автомобілів, ви можете легко натрапити на аферистів, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

3 доби мають московські попи, щоб залишити святиню

До 8 років тюрми загрожує послушнику Почаївської лаври, який виправдовував російську агресію