Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Хотіла підзаробити: на Тернопільщині жінка внесла на віртуальні гаманці аж 130000 грн

Жителька Тернопільщини хотіла підзаробити, а натомість потрапила в шахрайську пастку.

Правоохоронці Чортківського районного відділу поліції відкрили кримінальне провадження за фактом шахрайства від якого потерпіла мешканка районного центру. Поліцейські проводять розшукові заходи щодо встановлення осіб причетних до протиправного.

За словами потерпілої в інтернеті вона знайшла оголошення про можливість легкого заробітку. Зв’язавшись з автором допису, чоловік запевнив жінку, що підзаробити можна. Для цього необхідно зареєструватися на відповідному порталі. Завданням жінки було здійснювати блок завдань серед яких викуп товару на різних інтернет-сайтах. Краянка вперше внесла суму в розмірі 400 гривень, а повернулося їй 1500 гривень. Тож жінка без роздумів почала вносити на віртуальних гаманець кошти. Загалом краянка внесла близько 130 000 гривень, а коли вона захотіла вивести кошти аферист запевнив, що це можна зробити лише заплативши комісію в розмірі 54 000 гривень. Вже тоді жителька Чортківщини звернулася за допомогою до правоохоронців.

За фактом шахрайства працівники поліції відкрили кримінальне провадження відповідно до ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України.

Вберегти власні кошти можна, для нього не потрібно пересилати гроші на рахунки невідомих. Слід пам’ятати, що кожного дня все більше громадян шукають легких спосіб, аби привласнити чужі заощадження, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

На Тернопільщині чоловік вилаяв жінку, бо вона вимагала не спілкуватися з її сином

Дітей захисників із Тернопільщини прийняли на відпочинок у Грузії