Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Тернополі в лікарні провели першу операцію з використанням високоточного мікроскопа (ФОТО)

Першу операцію з використанням високоточного німецького мікроскопа «Tivato 700», Zeiss провели днями в Тернопільській обласній психоневрологічній лікарні.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці лікарні.

51-річний пацієнт – військовослужбовець, який потрапив до лікарні та перебував на стаціонарному лікуванні з приводу неврологічної симптоматики (больові відчуття, проблемна хода). Під час лікування в стаціонарі лікарі виявили в нього пухлину спинного мозку.

Прийнято рішення щодо проведення малоінвазивного оперативного втручання: видалення пухлини спинного мозку. Доступ здійснено через невеликий розріз (3 см.) на рівні II грудного хребця, всі маніпуляції – під контролем операційного мікроскопа Переваги даного виду оперативних втручань: малотравматичність, сприятливий прогноз, швидке відновлення, – йдеться в повідомленні.

На наступний день після операції: стан пацієнта був стабільний, зараз він впевнено стоїть на ногах, самостійно ходить.

Як зазначають у лікарні, головні особливості  мікроскопа – це освітлення операційного поля, що регулюється та фокусується під будь-якими кутами.

Під час оперативного втручання зображення виводиться на окремий монітор і це дає можливість злагоджено працювати всій операційній бригаді, у разі необхідності – швидко та чітко реагувати на будь-які ситуації.

Автофокус дозволяє без ручного керування налаштовувати чіткість зображення та має можливість запису перебігу втручання.

У Тернополі два водії встановили антирекорд по вжитому алкоголю (ФОТО)

На Тернопільщині у ДТП загинуло двоє людей: зіткнулися мотоцикл та молоковоз (ФОТО)