Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Учні та вчителі ліцею на Тернопільщині купили позашляховик для захисників

Автомобіль “Jeep Cherokee” придбали учні та вчителі Збаразького ліцею для українських захисників.

Ключі від автомобіля урочисто передали керівнику волонтерського штабу Володимиру Голоднюку під час свята “Останнього дзвоника” 31 травня.

Про це повідомили на сторінці Збаразької міської ради.

“Щоб зібрати потрібну суму, доклали зусиль кожен із 820 учнів та 65 вчителів. Організовували ярмарки, на яких продавали різноманітну домашню випічку, ставили благодійні концерти, розігрували лотереї. Зібраних коштів вистачило і на авто, і на його ремонт, а також на пальне, щоб привезти джип з-за кордону, ще й трохи залишилось. Тепер будемо збирати на дрон”, – зазначила директор ліцею Оксана Богатюк.

Як повідомив Володимир Голоднюк, автомобіль буде передано 105-ій бригаді територіальної оборони, де служать багато мешканців Збаразької громади.

Діти пишаються тим, що допомагають ЗСУ. У 70-ох учнів батьки воюють, 26 школярів приїхали із територій України, небезпечних для проживання через російську агресію. Тож діти, як і їхні наставники, стараються внести й свою посильну лепту у перемогу над окупантом. А ще, за словами директора ліцею, вчителі закладу впродовж понад двох місяців щотижня готували обіди для поранених, які лікуються на території Збаразької громади.

У Тернополі вшанують вбитих росією українських дітей

У Тернополі на “Алясці” громадський транспорт їздитиме зі змінами