Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Тернопільська лікарня отримала потужний операційний мікроскоп

До КНП “Тернопільська обласна клінічна психоневрологічна лікарня” ТОР доставлено очікуване сучасне обладнання – операційний мікроскоп. У лікарні вже провели першу успішну операцію на головному мозку з використанням мікроскопа.

“Отримано операційний мікроскоп “ТIVATO 700” (ZEISS, Німеччина). Дане обладнання буде використовуватись для проведення високоточних нейрохірургічних оперативних втручань. Це дасть можливість професійній команді лікарів – нейрохірургів КНП “ТОКПЛ” ТОР проводити оперативні втручання на головному та спинному мозку. Основна перевага – якісне оптичне зображення, збільшення – до 14 разів. Операційний мікроскоп – довгоочікуване поповнення для нашого закладу, придбаний за кошти держбюджету, за сприяння Міністерства охорони здоров’я України в особі Міністра Віктора Ляшка, департаменту охорони здоров’я ТОВА – Директора Ольги Ярмоленко та особливо Голови Тернопільської обласної військової адміністрації Володимира Труша. Отримання операційного обладнання сприятиме покращенню якості надання високоспеціалізованої нейрохірургічної допомоги мешканцям області та іншим контингентам населення (внутрішньо переміщені особи, військовослужбовці)”, – повідомили на сторінці лікарні у Фейсбуці.

Такий мікроскоп використовують у нейрохірургії для виконання найскладніших оперативних втручань — на головному та спинному мозку. Завдяки якісній оптиці зображення оперованої ділянки можна збільшувати до 14 разів. Серед інших переваг — регульоване освітлення та автофокус, що дозволяє хірургам налаштовувати роботу під будь-яким кутом та робити запис втручання. Вартість такого мікроскопа — 7 535 963 гривень.

Жителі Тернополя та області після спілкування із невідомими, втратили більш як 1,5 млн грн (ВІДЕО)

Збараж плаче: війна забрала командира Анатолія Герасімова (ФОТО)