Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Не нехтувати сигналами повітряної тривоги закликають поліцейські Тернопільщини

Коли лунає сигнал повітряної тривоги, ігнорувати його не слід, адже точно йдеться про небезпеку. Необхідно одразу перейти до укриття. Не можна продовжувати гуляти у парку або перебувати з дитиною на майданчику.

У нас, на жаль, спостерігається тенденція частого нехтування сигналами сирен. Та цього робити не варто, адже ворог підступний і небезпека існує завжди. Найбільший ризик зараз несуть уламки ракет або дронів, які можуть впасти у будь-якому місці.

Тому, під час сирени не варто залишатися у будинку на верхніх поверхах. Потрібно якнайшвидше піти в укриття і перебувати там до сигналу відбою.

Якщо можливості сховатися немає, фахівці радять хоча б перейти до більш безпечного місця у квартирі. Найперше, подалі від вікон. Можна у коридор, під опорні стіни.

Якщо сигнал тривоги застав вас на вулиці, знайдіть найближче укриття. Не можна залишатися у під’їздах та під арками панельних будинків, під стінами будівель із легких конструкцій.

Також не забувайте про комендантську годину. Вона триває в області з 00:00 до 5:00. У цей час заборонено перебувати на вулиці без спеціальних перепусток і документів, які посвідчують особу.

Для зручності пошуку укриттів надаємо  Інтерактивну карту захисних споруд цивільного захисту, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Кохання без меж: у Збаразькій виправній колонії одружилися молодята (ФОТО)

Лежав 18 місяців: на Кременеччині у бідівлі знайшли тіло чоловіка