Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Діти з інвалідністю встановили в Тернополі рекорд

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей в Тернополі встановили рекорд України «Безбар’єрний шлях». Долучилися 560 дітей, частина з яких – діти з інвалідністю/ООП (у супроводі дорослих), які взявшись за руки, створили безбар’єрний шлях від Надставної церкви до головної пристані Тернопільського ставу, – повідомили у Тернопільській міській раді.

«Вітаю наших дітей, адже сьогодні ви усі стали рекордсменами. Усі разом ви долучились до нового рекорду України. Вдячність організаторам та ініціаторам цього заходу, тим, хто допомагав в реалізації дійства, – зазначив міський голова Сергій Надал. – Народження дитини – це справжній Божий дар, а дитячі усмішки – найбільше щастя у світі. Тому головне завдання кожного дорослого, громади, суспільства і країни забезпечити нормальне життя і розвиток дитини, а особливо для дітей з інвалідністю. У Тернополі створюються нові молодіжні простори, інклюзивно-ресурсні центри, навчальні закладі та групи з інклюзивністю, відпочинкові майданчики для дітей. Наше місто є учасником проєкту «Громада дружня до дітей » і це стимулює нас робити місто комфортнішим для дітей».

Вручила сертифікат про встановлення нового рекорду та книгу про 70 рекордів Тернополя та Тернопільської області керівниця Національного реєстру рекордів Лана Вєтрова.

На Тернопільщині у чоловіка з картки списали 22000 грн: як це сталося

Суддя з Тернополя увійшла до Вищої кваліфікаційної комісії суддів