Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Побачене – шокувало: тернополянка заявляє про жорстоке вбивство (ФОТО)

Небайдужі тернополяни звернулися в поліцію, щоб покарати винних у жорстокому вбивстві. Зараз ведеться слідство.

Про це у Фейсбуці повідомила тернопільська зоозахисниця Людмила Чеховська.

“Від місцевих мешканців та з соц. мереж, стало відомо про виявлення тіл двох мертвих котів (дорослої кішки та кошеня) у підвалі будинку по вул. 15 квітня 35, що мали ознаки вчинення злочину за ст. 299 Кримінального Кодексу України.

На місце події викликали поліцію, в тому числі слідчо-оперативну групу, котрі здійснили огляд місця імовірного вбивства, склали протокол та вилучили тіла тварин для передачі на експертизу.

Дякуємо працівникам поліції за оперативність, ми у UAnimals чекаємо на внесення відомостей про кримінальне правопорушееня в ЄРДР та початок досудового розслідування для виявлення осіб причетних до імовірного жорстокого вбивства тварин та притягнення їх до відповідальності!

Разом з громадськістю та місцевими зоозахисними організаціями та спільнотами 4лапі друзі ГО “Ноїв Ковчег” Тернопіль Faithful Friends – Вірні Друзі Animagus – слідкуватимемо за ходом справи.

Друзі, якщо вам відома будь-яка інформація щодо даного випадку жорстокості – просимо звертатись до нас чи одразу до поліції. Будь ласка, не ігноруйте факти знущання над тваринами, тому що в такому разі даєте свою мовчазну згоду на це. В разі виявлення протиправних дій – фіксуйте на відео, по можливості зупиняйте злочин та обов’язково звертайтесь до Національна поліція України за номером 102, до зоозахисних організацій і робіть розголос!

Байдужість вбиває, а непокаране зло множиться! Знущання над тваринами тісно переплетене із жорстокістю до людей. Не лише наші захисники і захисниці, а й кожен з нас, зобов’язаний боротись із агресорами, котрі несуть у цей світ руйнацію, жорстокість і вбивство. Маємо боротись за гуманну, європейську Україну!”, – написала Людмила Чеховська.

Джерело.

Тернополяни вшанували пам’ять жертв політичних репресій

Теренова гра «Легенда УПА» відбулась на Тернопільщині (ФОТО)