Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У ботанічному саду в Кременці з’явився… Василь

2 травня у Кременецькому ботанічному саду представили нову скульптуру в галереї «Відкритий портал» під назвою «Василь». Роботу із дерева створив відомий різьбяр Кременеччини Василь Петровський. Вона стала гідним доповненням колекції арт-об’єктів.

«Василь» — втілення техніки і таланту майстра, який розуміє, як передати ідеї та почуття через свої роботи. Щодо манери виконання Василя Петровського, то його витвори мають свій унікальний філософський стиль, що відрізняють його від інших різьбярів. Скульптура переносить глядача до віддалених місць та часів, надихає на роздуми, асоціації, порівняння.
На відкриття скульптури «Василь» були запрошені представники міської, районної влади, гості з Тернополя з Департаменту екології та природних ресурсів, культурні діячі, освітяни, колеги, які відзначили даний мистецький продукт для туристичної привабливості ботанічного саду та міста. Галерея «Відкритий портал» — це простір, де можна насолодитися мистецтвом та природою одночасно, побути на одинці, відсторонитись від щоденної суєти», — зазначили у Кременецькому ботанічному саду.

У Тернополі допомагали чоловіку із закривавленим обличчям: що сталося

“Чому люди так безглуздо поводяться”: біля Тернополя хтось підпалив очерет (ФОТО)