Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Вишиванка для Залужного – за схемою тернопільської майстрині

У Львові відтворили вишиванку Степана Бандери в military style та подарували головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному. Створили вишиванку за схемами тернопільської майстрині Вікторії Кривоніс. Вишила сорочку Ольга Лелик, пошило ательє «ZETA atelier». Вишиванку створили у рамках проєкту «Вишивка в одязі видатних українців».

«Пишаємося тим, що найперша сорочка з цієї колекції тепер належить нашому головному захиснику! Нехай вона стане вишиваною бронею для нашого головнокомандуючого, бо саме він веде наших воїнів до Перемоги», — зазначили організатори проєкту.
Засновниця проєкту «Вишивка в одязі видатних українців» — донеччанка Тетяна Зез, яка переїхала до Львова. За збереженими у музеях зразками одягу української інтелігенції минулих століть вона відтворює копії вишиванок Лесі Українки, Івана Франка, Тараса Шевченка, Марії Заньковецької, Максима Рильського, Михайла Старицького, Павла Полуботка, Степана Бандери. Майстрині зі Львова разом з ініціативою «Всесвітній день вишиванки» провели не одну акцію «Вишиванка — духовна броня українців», що допомогло зібрати кошти та придбати бронежилети для воїнів, реанімобіль для госпітальєрів та необхідне спорядження для ЗСУ.

Кримінальна справа: на Тернопільщині 22-річний чоловік продав гвинтівку “Мосіна”

На Тернопільщині поліцейські викрили задум шахрая і допомогли потерпілому повернути понад 80 тонн зерна