Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Тернополі прощалися із Олегом Барною (ФОТО)

Тернопіль прощається з екснардепом, старшим сержантом Олегом Барною. Він віддав своє життя 17 квітня на Донбасі, захищаючи Україну від московських окупантів.

Про це повідомляє видання “20 хвилин”.

Поминальна служба розпочалась в Університетській Церкві Святої Софії Премудрості Божої, що на вул. Винниченка, о 9-й годині ранку 22 квітня.

— Загинув у Світлий понеділок, коли весь народ святкує Воскресіння Христове. Це знак, що такою жертвою Господь дарує нам перемогу, — каже священник. — У цей світлий тиждень, співаючи Христос Воскрес, ми не прощаємось з воїном Олегом і віримо, що Господь взяв його до себе.

Тим часом побратими з 68 окремої єгерської бригади ім. Олекси Довбуша, де останнім часом служив Герой, повідомили, що відбили ворожий наступ і зайняли позиції, у боротьбі за які і загинув Олег Барна.

— Багато питань по Олегу Барні. Він загинув як герой. Він один з перших пішов штурмувати ворожі позиції, — поділився прес-офіцер бригади Evgen Nazarenko. — І він вів бій з ворогом на відстані метра. Убив багато ворогів і загинув, отривавшм кульове в шию. Він … загинув як герой. Ми взяли цю позицію. Але Олег Барна залишився в ній навічно…

Побратими вже зайняли вигідні рубежі під Павлівкою, де загинув Олег Барна.

— Ми забрали ваші душі за наші кривди! Воїни-росомахи взяли штурмом дві позиції ворога, — повідомили на ФБ-сторінці бригади. — Внаслідок бойових дій на ближній відстані наші бійці знищили ворога, зайнявши більш вигіді рубежі під тимчасово окупованою Павлівкою на Вугледарському напрямку. В нас ще багато сюрпризів для окупантів, тілами яких всіяні окопи. Краще тікайте самі з нашої землі!

Прощання з Олегом Барною на Тернопільщині:

22 квітня 2023 р. 9:00 — Поминальна служба в Університетській Церкві Святої Софії Премудрості Божої (вул. Винниченка, м. Тернопіль)

22 квітня 2023 р. о 12:00 — Відправа в Гарнізонному храмі м. Чорткова — Соборі Петра і Павла

22 квітня 2023 р. о 19:00 — Парастас в с. Білобожниця Чортківського району Тернопільської області

23 квітня 2023 р. о 14:00 — Чин Похорону в Церкві Преображення Господнього (с. Білобожниця)

Джерело: Ірина Белякова, 20 хвилин.

Житель Тернопільщини обіцяв за 5500 доларів довідку про військову непридатність

Аварія у Тернополі: рух ускладнений, є потерпілі (ФОТО)