Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

“Дія” запустила сервіс для ветеранів-підприємців та їхніх родин

На сайті Дія.Бізнес з’явився розділ для ветеранів-підприємців та їхніх родин

На порталі національного проєкту з розвитку підприємництва та експорту Дія.Бізнес з’явився новий розділ «Ветеранський бізнес», де зібрана вся важлива та актуальна інформація про ведення власної справи ветеранами, а також їхніми родинами.

Тут ветерани війни, їхні сім’ї, а також родини полеглих захисників і захисниць зможуть знайти ініціативи щодо фінансування й освіти та ідеї для старту бізнесу.

Розділ на порталі Дія.Бізнес підготовлено Міністерством у справах ветеранів України спільно з Міністерством цифрової трансформації, Офісом з розвитку підприємництва та експорту та Українським ветеранським фондом.

«Наразі більшість наших ветеранів й ветеранок знову захищають Україну на фронті. Переважна більшість з них – молоді люди. І ми маємо створити всі необхідні умови, надати сучасні інструменти для того, щоб зі здобуттям Україною перемоги наші Захисники та Захисниці змогли долучитись до відновлення країни, стати в стрій на економічному фронті. Одним з таких інструментів є сприяння розвитку ветеранського підприємництва, підтримка ветеранських підприємницьких ініціатив. Така підтримка зі сторони держави допоможе нашим Воїнам започаткувати власну справу, отримати більше можливостей для самореалізації у цивільному житті», — відзначила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

Окрім корисних ініціатив щодо фінансування та освіти, ветерани також можуть ознайомитися з історіями тих підприємців, які вже отримали фінансування від УВФ та реалізували свої проєкти.

«Наразі економіка країни потребує підтримки з усіх боків, це стосується і ветеранського підприємництва. Створивши новий розділ на порталі Дія.Бізнес, ми плануємо не лише стимулювати розвиток ветеранського підприємництва, а й допомогти розв’язати наявну проблему працевлаштування ветеранів війни та створити підґрунтя для їхніх побратимів, які невдовзі повернуться до цивільного життя після перемоги», — заявив директор Офісу з розвитку підприємництва та експорту Андрій Ремізов.

Інформаційний розділ містить перелік державних та міжнародних інституцій, що підтримують ветеранів та ветеранський бізнес.

«Ми створюємо єдине вікно можливостей для ветеранів. Наразі зібрали усю необхідну інформацію з підприємництва. Згодом функціонал цієї сторінки розширюватиметься. Додамо більше можливостей з навчання для підприємців і можливості щодо розвитку бізнесу, інформацію про фінансову підтримку тощо. Й обов’язково додаємо можливості для членів родин ветеранів та полеглих захисників і захисниць. Створюємо рівні можливості для всіх груп», — зазначила перша заступниця виконавчої директорки Українського ветеранського фонду Руслана Величко-Трифонюк.

Також ветерани мають можливість одразу в розділі перейти на послугу з реєстрації ФОП чи ТОВ, якщо вже готові запускати власну справу. Більше корисної інформації читайте за посиланням: https://business.diia.gov.ua/veteran-business

Тернополяни просять присвоїти звання «Герой України» легендарному командиру бригади “Махно”

На Тернопільщині “ставлять” Хресну дорогу задля допомоги ЗСУ