Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

22-річний житель Тернопільщини повернувся з-за кордону і приєднався до штурмової бригади (ВІДЕО)

22-річний Влад Коваль родом зі Зборівщини. Юнак здобув спеціальність механіка в Бережанському агротехнічному коледжі, а по завершенню навчання поїхав працювати за кордон.

Про це розповідають у відділі комунікації Національної поліції Тернопільської області.

Із перших днів повномасштабного вторгнення російських військ в Україну разом із товаришами почав допомагати волонтерам закупляти та передавати українським бійцям різне спорядження: бронежилети, приціли, рюкзаки, тактичні рукавиці.

Я постійно думав про події в Україні, дуже боліло за ті злочини, що рашисти коїли  на нашій території. І тому вирішив, що мій прямий обов’язок – захищати свою державу, – розповідає юнак.

Усвідомлюючи свою особисту відповідальність, хлопець повернувся додому, аби приєднатися до лав захисників.  Він одразу пішов у військкомат, аби стати на облік. Однак їхати воювати без належної підготовки не міг. Як тільки дізнався про набір кандидатів в об’єднану штурмову бригаду «Лють», зрозумів, що це реальний шанс долучитися до боротьби з ворогом.

Влад з-поміж перших кандидатів, котрі подали анкети у штурмову бригаду на Тернопільщині. Батьки, хоч і дуже хвилюються за сина, проте обоє підтримали його рішення.

Хлопець старанно і наполегливо проходив усі етапи відбору. Після навчання він готовий взяти зброю в руки та нищити російського агресора.

Ми виборюємо своє майбутнє, свою свободу. Обов’язково виженемо окупанта з нашої землі аби жити щасливо. Перемога буде за нами, бо разом – ми сила, – переконаний Владислав.

Театралізована Хресна дорога у Зарваниці (онлайн-трансляція)

Театралізована Хресна дорога у Зарваниці (ОНЛАЙН)