Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Мобілізаційний план ще не завершений – Міністр оборони Резніков

Мобілізаційний план, який діє з моменту оголошення воєнного стану, ще не завершений, існують організаційні питання, які повинні перетворити паперову мішанину на цифровізований продукт. Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков  в інтерв’ю ЛІГА.net., пише Укрінформ.

«Мобілізаційний план, який був оголошений з моменту імплементації парламентом указу Президента про введення воєнного стану, ще навіть не завершений», – повідомив міністр.

Він зауважив, що Генштаб чітко знає потребу в різних спеціальностях фахівців, і зараз варто зосередитись на тому, аби цифровізувати багато процесів.

«У Генштабу є потреба. Він чітко знає необхідну кількість водіїв, стрільців, операторів, артилеристів, снайперів. Генштаб визначає завдання воєнкомам: план та категорії фахівців. Міноборони лише здійснює контроль і мріє перетворити паперову мішанину на цифровізований продукт. В нас є цей продукт, він розроблений. Ми просто не встигли до кінця впровадити. Це буде один із викликів Віталія (Дейнеги – ред.)», – повідомив Резніков.

 

«Золота» цибуля: у Тернополі стрімко подорожчав цей овоч

Бої за Бахмут досягли найвищого рівня напруженості, ворог кинув додаткові сили “вагнера”