Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

На Тернопільщині під час спортивного турніру зібрали понад 90 тисяч гривень на підтримку азовців

Благодійний спортивний турнір серед працівників кількох підприємств провела компанія «Агропродсервіс». Під час заходу команди та вболівальники зібрали понад 90 тисяч гривень на 4 вантажівки для бригади НГУ «АЗОВ».

“Третій турнір на кубок компанії “Агропродсервіс” з міні-футболу завершився. В грі за ІІІ місце – перемогла команда “Білі комірці”, обігравши команду “Товарно-молочні комплекси” з рахунком 2:0. А в фіналі перемогу святкувала команда Тернопільський м’ясокомбінат над командою “Рослинництво” (рахунок 6:3). Цього року турнір був благодійний всі кошти (внески 8 команд та пожертви вболівальників) будуть передані Благодійний фонд “Покрова”, які збирають на 4 великі вантажівки для бригади НГУ “Азов””, – йдеться на сторінці ПАП “Агропродсервіс”.

Переможцем турніру стала команда ТОВ «Тернопільський м’ясокомбінат», яка отримала також і перехідний кубок, зроблений з гільзи, який нам подарували хлопці з легендарної 44-ї артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола.

Силою заштовхав в авто: на Тернопільщині дідусь викрав хлопчика, що налякав його онучку

Тернопільські хірурги провели унікальну операцію на серці (ВІДЕО)