Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Історик, вчитель, патріот: на війні загинув колишній випускник тернопільського вишу (ФОТО)

Війна забрала життя випускника Тернопільського національного педагогічного університету 32-річного Павла Залуцького.

Про це повідомляє Тернопільський національний педагогічний університет ім.Володимира Гнатюка.

“Викладачі та студенти історичного факультету, вся університетська спільнота #ТНПУ глибоко сумує з приводу загибелі на фронті нашого випускника – історика, краєзнавця, екскурсовода, вчителя – Павла Залуцького”, – йдеться у повідомленні.

Сам Павло родом із м. Городок Хмельницької області. З перших днів війни – служив у місцевій територіальній обороні, патрулював місто, об’єкти інфраструктури, допомагав внутрішньо переміщеним особам.

Як згадують його колеги, зокрема Сергій Щур: «з початку війни, для підтримки бойового духу, Павло став автором десятків патріотичних дописів на музейній сторінці Городоцького краєзнавчого музею, придумував нові важливі патріотичні рубрики, і так не лише ділом, а й Словом долучався до Перемоги. Павло активно підтримав ініціативу проведення безкоштовних екскурсій для приїжджих, сам проводив їх більше, ніж планувалося». Згодом Павло пішов у лави ЗСУ, з ентузіазмом сприймав свої завдання під час бойових дій. Звідти – теж ділився своїми спостереженнями і вірив у перемогу України! Але, на жаль, не дочекався її. Йому було лише 32 р.

“Пам’ятаймо Павла як відповідального, хорошого студента, друга, патріота України, що віддав за неї найцінніше – своє життя. І це неймовірно боляче, що щодня гинуть такі люди, і серед них – наші випускники”, – повідомляється на сайті вишу.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким, друзям, усім, хто знали Павла Залуцького. Вічна пам’ять Герою!..

Читайте також: На Тернопільщині попрощалися із Героєм, який загинув через ворожого безпілотника

На Тернопільщині попрощалися із Героєм, який загинув через ворожого безпілотника

У аварії на трасі Тернопіль-Львів загинули молода мама з дитиною