Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Щоб почалися переговори – росія має вивести війська з України, – канцлер Німеччини

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що відповідальність за припинення війни в Україні залишається на президенті росії.
Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Politico.

“На мій погляд, необхідно, щоб путін розумів, що він не досягне успіху зі своїм вторгненням та своєю імперіалістичною агресією, і що він повинен вивести війська. Це основа для переговорів”, – сказав він в інтерв’ю, яке вийшло в ефір у неділю на CNN у програмі “Fareed Zakaria GPS”.
Німецький лідер визнав, що річна російсько-українська війна зайшла в глухий кут, який завдає величезної шкоди Україні. Але він сказав, що не буде змушувати українців йти на незручні компроміси.
“Без українців не буде рішень”, – сказав Шольц, зазначивши, що путін явно неправильно оцінив силу України, а також єдність усіх друзів України у протистоянні російському вторгненню.
“Дуже важко судити про те, що буде далі в Україні, але є дещо абсолютно зрозуміле: ми продовжуватимемо підтримувати Україну фінансовою, гуманітарною допомогою, а також зброєю”, – сказав він.
Шольц також добре відгукнувся про президента США Джо Байдена та його лідерство під час поточної міжнародної кризи.
“Він дуже поінформований про міжнародні відносини. Я думаю, що він один із найкваліфікованіших президентів, який знає, як йдуть справи у світі, що важливо в часи, які стають все більш небезпечними”, – сказав Шольц.
Президент США Джо Байден і канцлер Німеччини Олаф Шольц зустрілися у Вашингтоні 3 березня. Вони підтвердили намір карати Росію за війну в Україні стільки, скільки буде потрібно.

Українці почали значно більше платити через платіжні картки

Назавжди 22: на війні загинув Юрій Басюк зі Збаража (ФОТО)