Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Тернополі будуть вчити скандинавському стилю життя

У Тернополі можна безкоштовно навчатися скандинавській ходьбі та перевірити свій стан здоров’я.
☝🏻У суботу, 1 квітня, мешканців Тернополя запрошують долучитись до «Здорової прогулянки» у парку ім. Тараса Шевченка (Набережна біля Причалу), під час якої всі охочі разом з інструктором зможуть навчитися скандинавській ходьбі й перевірити свій стан здоров’я.
👉🏻На Набережній працюватиме медична зона, де учасники зможуть виміряти артеріальний тиск, внутрішньоочний тиск, перевірити рівень цукру в крові, визначити індекс маси тіла, проконсультуватися із сімейним лікарем та отримати консультацію у психолога. Також буде можливість зробити тест на ВІЛ та гепатит C та вакцинуватися проти COVID-19. Також партнер заходу, Тернопільська обласна організація Товариства Червоного Хреста України, буде навчати навичкам надання першої медичної допомоги.
🟢Заняття зі скандинавської ходьби з інструктором будуть проходити з 13:00 до 17:00 у парку ім.Тараса Шевченка за спеціальним маршрутом. Для того, аби взяти участь у прогулянці, потрібно зареєструватися за посиланням https://bit.ly/40xaTvS
📝Зареєстровані учасники отримають спорядження для скандинавської ходьби та навушники, щоб протягом 20 хвилин слухати музику та цікаву інформацію про здоров’я, а також подарунок по завершенню прогулянки.
💁🏼‍♂️На сцені ведучий буде проводити розіграші на тему здоров’я, де за правильні відповіді можна отримати приємні подарунки. Така оздоровча подія – можливість потурбуватися про своє здоров’я та провести час з користю на свіжому повітрі з родиною і друзями.
🔹️Захід ініціюється Міністерством охорони здоров’я України та Центром громадського здоров’я МОЗ України в межах регіональної комунікаційної кампанії з підтримки вакцинації від COVID-19.

Ще жити і жити: на війні загинув 24-річний снайпер з Тернопільщини (ФОТО)

“Оточена любов’ю 17 онуків і правнуків”. На Тернопільщині привітали довгожительку