Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Передчасно відійшла у вічність доцент тернопільського вишу (ФОТО)

Померла 52-річна доцентка кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу ЗУНУ Олександра Марцінковська.

Про це повідомили у Західноукраїнському національному університеті.

«Ректорат, профспілковий комітет, деканат, професорсько-викладацький колектив та студенти факультету економіки та управління, колектив кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу і вся університетська спільнота сумує з приводу непоправної втрати – передчасної смерті к.е.н., доцента, доцента кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу Марцінковської Олександри Богданівни», – йдеться у повідомленні.

Марцінковська Олександра Богданівна народилася 2 жовтня 1970 року в м. Тернопіль. У 1994 році вступила до аспірантури Тернопільської академії народного господарства, після закінчення якої, 29 вересня 1998 року захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю – розміщення продуктивних сил та регіональна економіка.

«З 1998 року Олександра Богданівна працювала у стінах нашого університету, обіймала посаду викладача, старшого викладача, доцента кафедри. З вересня 2019 року працювала на кафедрі менеджменту, публічного управління та персоналу. Науково-педагогічний стаж Олександри Богданівни – понад 25 років. Глибоко сумуємо та висловлюємо щирі співчуття сину Олегу та його сім’ї, родині і близьким померлої», – поділилися у ЗУНУ.

Поділяємо гіркоту втрати усіх, хто знав, любив і поважав Олександру Богданівну.

Вічна і світла пам’ять!

Сергій Добалюк: «У час війни кожен із нас мусить бути волонтером»

На Тернопільщині чоловік не впорався з керуванням та потрапив до реанімації