Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Обіцяли прибутки через інвестування: тернополянин перерахував шахраям 20 тисяч гривень

Саме на таку суму шахраї обдурили жителя обласного центру, обіцяючи прибутки через інвестування.

Зі слів потерпілого, інформація про вкладення коштів і великі доходи з’явилася в одному з телеграм-каналів. Чоловік перейшов за посиланням, і його зацікавив такий вид заробітку, адже умови були дуже вигідні.

Тернополянин перерахував 20 тисяч гривень, проте минуло півтора місяці, а обіцяних доходів так і не було. Як з’ясувалося, повернути вкладене теж неможливо – інвестиційний сайт уже не працював.

Фахівці радять не спокушатися на вигідні умови так званих інвестиційних фондів. Аби більш-менш успішно інвестувати, потрібно хоча б поверхнево розбиратися в основах інвестування, або отримати незалежну консультацію щодо інвестиційного проекту.

Не вірити в обіцянки захмарних прибутків: ніхто не буде платити великі відсотки.

Перевіряти репутацію проекту через пошукові запити в Інтернеті, а також сам сайт, компанію, ліцензію, контакти, тексти користувацьких угод.

Ніколи не довіряти інвестиційним пропозиціям, які знайшли не ви, а вони самі до вас нав’язуються телефоном, месенджером або поштою.

Якщо ви стали жертвою шахрайства – звертайтеся до правоохоронців, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Тернопіль знову плаче: загинув захисник Олександр Степанкевич

На фронті загинув воїн із Тернопільщини Тарас Коменярський (ФОТО)