Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

На Тернопільщині перестало битися серце колишнього рятувальника (ФОТО)

29 березня відійшов у вічність ветеран пожежно-рятувальної служби полковник служби цивільного захисту у відставці Волощук Олег Вікторович.

Олег Вікторович – колишній заступник начальника центру з питань збору, обробки інформації та підготовки даних оперативно-координаційного центру ГУ МНС України в Тернопільській області. Його серце перестало битися на 55-му році життя.

25 років Олег Вікторович віддав Службі порятунку. Працював на різних посадах середнього та старшого начальницького складу. Багато років керував пожежно-рятувальною службою Борщівщини, очолював штаб пожежегасіння та оперативно-диспетчерську службу оперативно-координаційного центру УМНС України в Тернопільській області.

Неодноразово брав участь у гасінні складних пожеж, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, проявляючи рішучість та самовідданість. Досвідчений фахівець, справжній рятувальник, відданий товариш. Життєвий шлях Олега Вікторовича є прикладом людської гідності та добропорядності.

Колектив Головного управління ДСНС України у Тернопільській області схиляє голови в скорботі та висловлює щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійного. Світла пам’ять про нього назавжди залишиться в наших серцях.

Координатор прощальних заходів: Волощук Віталій Олегович, тел. 097 712 31 77

Читайте також: На Тернопільщині відійшов у вічність колишній рятувальник

Митрополита Нестора призначили священноархімандритом організації “Почаївської Свято-Успенської Лаври”

Війна забирає найкращих: загинув 32-річний Герой з Тернопільщини Іван Синишин (ФОТО)