Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Втратила 20000 грн: жителька Тернопільщини в інтернеті знайшла оголошення про можливість легкого заробітку

Жителі Тернопільщини хотіли підзаробити, а натомість потрапили в шахрайську пастку.

Правоохоронці області відкрили кримінальні провадження за фактами шахрайств від яких потерпіло троє мешканців краю. Поліцейські проводять розшукові заходи щодо встановлення осіб причетних до протиправного.

Аферисти діяли за аналогічною схемою: одна з заявниць розповіла, в інтернеті знайшла оголошення про можливість легкого заробітку. Зв’язавшись з автором допису, чоловік запевнив жінку, що підзаробити можна. Для цього необхідно перейти за посиланням й заповнити реквізити її банківського рахунку. Після цього краянка мала здійснити транзакцію, а він поверне гроші вже з процентом. Однак бажаного підзаробітку жінка не отримала, натомість отримала сповіщення про списання з її карткового рахунку всіх заощаджень – більше 20 тисяч гривень. Ще двоє заявників позбулося 10 000 гривень.

Відомості про події слідчі територіальних підрозділів поліції внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України.

Вберегти власні кошти можна, для нього не потрібно пересилати гроші на рахунки невідомих. Слід пам’ятати, що кожного дня все більше громадян шукають легких спосіб, аби привласнити чужі заощадження.

На Тернопільщині зустріч однокласників закінчилась смертю двох людей: суд відправив за грати 20-річного водія

Дуже красиво: на Тернопільщині з’явилась подвійна веселка (ФОТО)