Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Уже відомо, як вимикатимуть світло на Тернопільщині 9 лютого

9 лютого на Тернопільщині з 10 до 15 години обмежень електроенергії не передбачається, дальше вимкнення – лише на період «вимкнення електроенергії», тобто енергетики будуть застосовувати вимкнення електроенергії за схемою 6 годин електроенергія є, а 3 години – немає.

У ВАТ «Тернопільобленерго» зазначають, що доведений НЕК «Укренерго» ліміт споживання для нашої області, дозволяє з 10 до 15 години обходитись без обмеження електроенергії, решту доби будуть відключення лише основних черг. Звичайно, якщо не надійде іншої вказівки від диспетчера вищого рівня НЕК «Укренерго» або ж рівень споживання в області буде перевищувати встановленні ліміти. Тоді, окрім основних черг, може знеструмлюватися і додаткова черга, яка в Графіку позначена як «можливе вимкнення електроенергії».

Енергетики черговий раз наголошують, що значне зниження температури навколишнього середовища суттєво впливає на рівень споживання, тому закликають споживачів, при можливості, обмежити користування електроприладами, в яких немає нагальної потреби.

Раціональне використання електроенергії зменшує навантаження на енергосистему і дає змогу не застосовувати додаткові обмеження електроенергії.

Читайте також: Графік відключення світла на Тернопільщині з 6 по 12 лютого

Обіцяв подарунок: на Тернопільщині жінка познайомилась із чоловіком у соцмережі і втратила 44000 грн

Трагічний випадок на Тернопільщині: двоє хлопців провалилися під лід (ОНОВЛЕНО)